Шприц за Црево - Со 7 Различни Начини на Прскање

Код на Производот: shpric

Достапност:Има на залиха

299 ден 190 ден 190

Шприц за црево, алатка која ви е потребна доколку имате двор или градина.


Изработена е од високо квалитетна пластика и има 7 различни начини на прскање.
На предниот дел има подесувач преку кој се регулира начинот на прскање а се користи со притискање на рачката на задниот дел од алатката.


Едноставнио се монтира на цревото и многу лесно се користи, вистинско помагало за наводнување на цвеќињата и тревата во градината, за дворот и.т.н.


Димензии: 17 x 10cm