-34%

Стоечка закачалка (Црна)

Код на Производот: zakacalkastoecka

Достапност:Има на залиха

1,190 ден 790 ден 790
Исклучително практична и стабилна метална закачалка со три нозе.
Закачалката има три нивоа со по четири закачалки за закачување.
Доста е издржлива со што овозможува да се закачат повеќе работи без никаков проблем.
Закачалките се со идеална должина за да можат да се закачат повеќе работи на еден закачувач.
Со прекрасна црна боја, која ќе се вклопи со секој ентериер, а ќе ја користите повторно и повторно.
Димензии: Висина 175 см , Дијаметар 40 см