Нано Гума-(Ролна 1 метар)

Код на Производот: nano1

Достапност:Има на залиха

250 ден 150 ден 150

Иновативната лента од"нано гума"е леплива од двете страни и има широка употреба.
Таа може да ја залепите на стакло,огледало,метал,керамички плочки,иверица и друго.
Нано гумата може да ја користите секаде во вашиот дом,во дневната,во кујната,во купатилото,предсобјето буквално секаде каде што ви е потребно.
Откако ќе ја залепите таа ќе ви служи како држач за вашиот мобилен,таблет,клучеви,далечински управувач,паста за заби,четка за заби,кујнски алатки и друго.Нано лентата не остава траги откако ќе ја одлепите,само потребно е да ја измиете со млака вода и повторно залепите ја на друго место.
Доаѓа во ролна со димензии: Должина 1 метар , Ширина 3 см , Дебелина 2 мм