Ѕиден часовник V4 - Златен

Код на Производот: v4-63-gold

Достапност:Има на залиха

499 ден 499

Идеален детаљ за декорација на вашиот дом или канцеларија. Лесно се монтира,работи на АА батерија (не е вклучена во пакетот).

✔ Максимален радиус: 110 см (може да се намести да биде и помал)
✔ Материјал: EVA пена