-42%

Ѕиден часовник V4 - Црн

Код на Производот: v4-black-110

Достапност:Има на залиха

299 ден - 499 ден
850 ден 499 ден 299

Достапни Опции

Идеален детаљ за декорација на вашиот дом или канцеларија. Лесно се монтира,работи на АА батерија (не е вклучена во пакетот).

✔ Максимален радиус: 110 см (може да се намести да биде и помал)
✔ Материјал: EVA пена