Ѕиден часовник V13 - Златен

Код на Производот: V13-Gold-110

Достапност:Има на залиха

399 ден - 599 ден
599 ден 399

Достапни Опции

Идеален детаљ за декорација на вашиот дом или канцеларија. Лесно се монтира,работи на АА батерија (не е вклучена во пакетот).

✔ Максимален радиус: 110 см (може да се намести да биде и помал)
✔ Материјал: EVA пена