Женска кошула Slim Fit - црна

Код на Производот: 232

Достапност:Има на залиха

650 ден 650

Достапни Опции

Класичен безвремеснки модел. Кошула која ќе се вклопи во секоја Ваша модна комбинација.

Материјал: 95% Памук, 5% Ликра