Женски патики SC954DO

Код на Производот: SC954DO-01

Достапност:Има на залиха

2,390 ден 590 ден 590

Достапни Опции

Женски обувки од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)