-80%

Женски панталони S12899DO Blue Navy

Код на Производот: Женски панталони S12899DO Blue Navy 4

Достапност:Има на залиха

2,390 ден 500 ден 500

Достапни Опции

Женски панталони од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).