-75%

Женски фармерки 5C1860DO Blue Navy

Код на Производот: Женски фармерки 5C1860DO Blue Navy 1

Достапност:Има на залиха

1,990 ден 500 ден 500

Достапни Опции

Женски панталони од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).