-72%

Женски хеланки PU2907DO Grey

Код на Производот: Женски хеланки PU2907DO Grey 1

Достапност:Има на залиха

1,590 ден 450 ден 450

Достапни Опции

Женски панталони од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).