-70%

Женска сукња SH2316DOFW15 Black

Код на Производот: SH2316DOFW15 Black-1

Достапност:Има на залиха

1,590 ден 490 ден 490

Достапни Опции

Женска сукња од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)