-51%

Женска маица TS12106DO Бела

Код на Производот: Женска маица TS12106DO Бела 1

Достапност:Има на залиха

790 ден 390 ден 390

Достапни Опции

Женска маица од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).