-63%

Женска маица TS11979DO

Код на Производот: TS11979DO-01

Достапност:Има на залиха

790 ден 300 ден 300

Достапни Опции

Женска маица од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)