-63%

Женска маица TS11978DO Розова

Код на Производот: Женска маица TS11978DO Розова 1

Достапност:Има на залиха

790 ден 300 ден 300

Достапни Опции

Женска маица од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).