-49%

Женска маица TS11922DO Бела

Код на Производот: Женска маица TS11922DO Бела 1

Достапност:Има на залиха

890 ден 460 ден 460

Достапни Опции

Женска маица од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).