-67%

Женска маица TS11918DO Сива

Код на Производот: Женска маица TS11918DO Сива 1

Достапност:Има на залиха

590 ден 199 ден 199

Достапни Опции

Женска маица од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).