-56%

Женска маица TS11684DO Бела

Код на Производот: Женска маица TS11684DO Бела 2

Достапност:Има на залиха

790 ден 350 ден 350

Достапни Опции

Женска маица од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)