-60%

Женска маица TS10496DO Сина

Код на Производот: Женска маица TS10496DO Сина 1

Достапност:Има на залиха

990 ден 400 ден 400

Достапни Опции

Женска маица од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански)