-41%

Женска маица TS10261DOS17 Бела

Код на Производот: Женска маица TS10261DOS17 Бела 2

Достапност:Има на залиха

590 ден 349 ден 349

Достапни Опции

Женска маица од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).