-48%

Женска маица CN11925DO Црна

Код на Производот: Женска маица CN11925DO Црна 2

Достапност:Има на залиха

850 ден 450 ден 450

Достапни Опции

Женска маица од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).