-50%

Женска маица CB1450DO Тегет

Код на Производот: Женска маица CB1450DO Тегет 1

Достапност:Има на залиха

690 ден 350 ден 350

Достапни Опции

Женска маица од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).