-61%

Женска маица BD12059DO

Код на Производот: Женска маица BD12059DO 1

Достапност:Има на залиха

890 ден 350 ден 350

Достапни Опции

Женска маица од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).