-54%

Женска кошула CF417DOSS17 Розова

Код на Производот: CF417DOSS17 Розова-01

Достапност:Има на залиха

1,390 ден 650 ден 650

Женска кошула од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).