-61%

Женска кошула CF1316DOSS17

Код на Производот: Женска кошула CF1316DOSS17 1

Достапност:Има на залиха

1,490 ден 590 ден 590

Достапни Опции

Женска кошула од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).