-53%

Женска јакна GB1808DO Розева

Код на Производот: Женска јакна GB1808DO Розева1

Достапност:Има на залиха

2,690 ден 1,290 ден 1,290

Достапни Опции

Женска јакна од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)