-75%

Женска блуза TS10344DO Виолетова

Код на Производот: Женска блуза TS10344DO Виолетова 1

Достапност:Има на залиха

990 ден 250 ден 250

Достапни Опции

Женска блуза од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)