-65%

Женска блуза MA2847DOSS17 Розова

Код на Производот: Женска блуза MA2847DOSS17 Розова 1

Достапност:Има на залиха

990 ден 350 ден 350

Достапни Опции

Женска блуза од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).