-60%

Женска блуза MA12142DO Розова

Код на Производот: Женска блуза MA12142DO Розова 1

Достапност:Има на залиха

990 ден 400 ден 400

Достапни Опции

Женски блуза од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)