-60%

Женска блуза MA10544DOF16 Сина

Код на Производот: Женска блуза MA10544DOF16 Сина 1

Достапност:Има на залиха

990 ден 400 ден 400

Достапни Опции

Женски блуза од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).