-56%

Женска блуза FE11095DO Розова

Код на Производот: Женска блуза FE11095DO Розова

Достапност:Има на залиха

890 ден 400 ден 400

Достапни Опции

Женска блуза од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).