Vince 1 Женска чанта

Код на Производот: 2702

Достапност:Има на залиха

599 ден 599

Материјал: Еко кожа
Патент: Да
Магнетен механизам за затворање: Да
Висина: 21cm
Должина: 26.5cm
Џебови: 3 внатрешни џеба (1 џеб со патент)