Tassel 1 - Женска чанта

Код на Производот: 2699

Достапност:Има на залиха

699 ден 699

Материјал: Еко кожа
Патент: Да
Висина: 23cm
Должина: 30cm
Џебови: 4 внатрешни џеба (2 џеба со патент)
Внатрешна преграда: Да

Телефон, шминки, паричник, клучеви од кола...сето ова не можете да го држите во раце! Оваа стилска чанта ќе го подобри Вашиот изглед и секако во неа ќе ги собере сите работи кои ви се потребни за беспрекорно функционирање во текот на денот.