Статичен мини велосипед со LCD дисплеј

Код на Производот: MT80

Достапност:Има на залиха

3,990 ден 3,990

Ви го претставуваме неверојатно уникатниот и практичен мини велосипед со ЛЕД дисплеј.

Изработен од висококвалитетни материјали, мал и компактен дизајн, може да го поставите било каде во домот или едноставно под биро во канцеларија и на тој начин да ги вежбате и зајакнувате Вашите нозе дури и додека седите.

Велосипедот е опремен со дигитален дисплеј кој го покажува времето, бројот на вртење како и бројот на потрошени калории.

Можете да ги ротирате педалата во две насоки, да го користите за вежбање на нозе или за раце.

Подобрете ја циркулацијата и кондицијата на Вашето тело дури и додека седите или одмарате!