Женска Кошула Slim Fit - Маслинесто зелена

Код на Производот: masilina1

Достапност:Има на залиха

650 ден 650

Достапни Опции

Класичен безвремеснки модел. Кошула која ќе се вклопи во секоја Ваша модна комбинација.

Материјал: 95% Памук, 5% Ликра