Женска кошула Slim Fit - Бела

Код на Производот: bela1

Достапност:Има на залиха

599 ден 599

Достапни Опции

Класичен безвремеснки модел. Кошула која ќе се вклопи во секоја Ваша модна комбинација.

Материјал: 95% Памук, 5% Ликра