-65%

Огрлица 022

Код на Производот: 4002

Достапност:Има на залиха

999 ден 350 ден 350

Доколку едноставниот дизајн и стил е секогаш совршен избор за да го разубавите Вашето секојдневие, оваа огрлица е одличен аксесоар за Вас.