-34%

Ноктерица - Сет 2

Код на Производот: noktarca

Достапност:Има на залиха

149 ден 99 ден 99
Сет од 2 ноктерици, една голема и една мала ноктерица. Изработени од цврст јаглероден метал поради што им претстои долготрајна употреба. Многу квалитетни и остри, сечат безпрекорно.