Мини проектор

Код на Производот: YG300

Достапност:Има на залиха

5,990 ден 3,990 ден 3,990

Претворете го домот во вистинско кино!

Со овој мини проектор со високи перформанси ќе можете да уживате во квалитетни слики и видеа во удобноста на вашиот дом. LED проекторот обезбедува исти перформанси како LED-телевизор од висока класа. Со неверојатните 1000 лумени ќе уживате во богати бои, длабоки црни и светли бели бои, дури и во простории кои не се целосно темни.

Брзо и лесно поврзете го со компјутер, телевизор,таблет, хард диск, ДВД плеер, или звучници, и подготвени сте да уживате. LED проекторот ја има секоја врска што ви треба, како WiFi, HDMI, USB, AV, приклучок 3,5 mm, конекции со картички Micro SD и TF.

Мал и компактен дизајн можете да го понесете со Вас на работа за презентации, за гледање филм дома, спортски натпревар на отворено, на кампувања и сл.

Проекторот има и вграден звучник. Во пакет добивате: проектор, полнач, далечинско, кабел за поврзување и упатство за користење.

Купете за себе или подарете на Вашите најблиски!