Mini 1 - Женски ранец

Код на Производот: 2683

Достапност:Има на залиха

699 ден 699

Материјал: Еко кожа
Патент: Да
Висина: 26cm
Должина: 26cm
Џебови: 3 внатрешни џеба

Ова крзнeно ранче едноставно мора да го имате, покрај тоа што е впечатлив моден додаток тоа е и неверојатно удобно за носење. Шопинг, кафе со пријателите па дури и на патување, изборот останува на Вас.