-21%

Масажер за Лице-3D фејсап

Код на Производот: faceup

Достапност:Има на залиха

499 ден 399 ден 399
Масажер со 3D ролери за масажа, затегнување на кожата и убавина на лицето за мажи и жени.
Масажерот се состои од две хромирани 3D топчиња и хромирана ергономска рачка изработена од висококвалитетни материјали достојни за Вашето нежно лице.
Освен за лице масажерот може да го користите и за затегнување на кожата на половините и стомакот, а и за масирање на мускулите на рацете и нозете. Димензии: 15,5 х 9 см