-13%

Масажер за Лице-3D фејсап

Код на Производот: lifting

Достапност:Има на залиха

399 ден 349 ден 349
Масажер со 3D ролери за масажа,затегнување на кожата и убавина на лицето за мажи и жени.
Масажерот се состои од две хромирани 3D топчиња и хромирана ергономска рачка изработени од висококвалитетни материјали достојни за вашето нажно лице.
Освен за лице масажерот може да го користите и за затегнување на кожата на половините и стомакот а и за масирање на мускулите на рацете и нозете.
Димензии: 16,5 х 7.5 см