Lazy Holder - Држач за мобилен телефон

Код на Производот: 820

Достапност:Има на залиха

299 ден 199 ден 199

Со Lazy Holder можете комотно да го користите Вашиот телефон во секоја положба и се прилагодува во секоја ситуација според Ваша желба со 360 степени ротација. Прилагодливиот издржлив држач се развлекува до 80 см и може да го користите за телефони до 6,3 инчи. Совршен е за опуштено користење на мобилните телефони во кревет или пак на работната маса.

Спецификации:

- Goose Neck флексибилно црево: 700мм должина, клип за телефон: Макс. отворање 90мм
- Максимална тежина: 350гр