Кардио додаток Swing Weights

Код на Производот: Swing Weights

Достапност:Има на залиха

990 ден 299 ден 299

Максимизирајте го вашиот тренинг!

Користењето на Swing Weights додека трчате или пешачите,со минимален напор ќе дејствува врз цел горен дел од телото. Со Swing Weights дефинирајте ги вашите рамења,бицепс,трицепс и стомачни мускули без да вложите ниту малку напор.

↪ Неверојатен податок е тоа што користејќи Swing Weights согорувате 50% ПОВЕЌЕ КАЛОРИИ! ↩

Други придобивки освен што согорувате повеќе калории се и побрзото зголемување на вашата физичка кондиција и оформување на мускулите какви што од секогаш сте посакувале.

Дизајнирани се совршено да одговараат при вашето пешачење без воопшто да ги чувствувате дека ги носите. Изработени се од високо квалитетен и траен материјал, на рачката обложени со гума која не дозволува да се лизга кога ќе се испотите. На горниот дел има појас кој се врзува за зглобот, што ви овозможува полесно држење и дава можност за правење пауза кога ќе посакате.