Iskra DT2100 Електричен тример

Код на Производот: Iskra DT2100

Достапност:Има на залиха

1,799 ден 1,799
• Напон: 230V-240V ~ 50Hz
• моќност: 250W
• Брзина во празно: 12.500 вртежи во минута
• Дијаметар за сечење: Ø 220 mm
• Должина на кабелот: 35 см

• 24 месеци гаранција