Iskra Z1J-HF-13 Ударна дупчалка 600w

Код на Производот: iskraz1jhf13

Достапност:Има на залиха

2,190 ден 2,190

Моќност : 600W (max),

Вртежи : 0-3000 врт / мин,

Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm,

Променлива брзина,

Две насоки на вртење,

Додатна рачка,

Мерач на длабина,

Дупчење на железо до 13 mm,

бетон до 16 mm,

дрво до 25 mm,

Должина на кабел: 1.8 m

Гаранција - 2 години