Одлична електрична дувалка за лисја, со високи преформанси и квалитет. Исчистете го вашето двориште со леснотија! Спецификации: Моќност...
-15%
Iskra FP-1601 - Стоечки вентилатор на вода
6,990 ден5,999 ден
Јачина: 75wНапон: 220-240v~50/60HzДијаметар: Ø 40cmФункција на нишање: 75 степениПодесување на наклон: 15 степени3 брзини3 крилна перкаЧасовник: до 7,5hДалечинско...
-31%
Iskra Z1J-HF-13 - Ударна дупчалка 600w
2,290 ден1,599 ден
Моќност : 600W (max), Вртежи : 0-3000 врт / мин, Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm, Променлива...
1,999 ден
• Вкупно термичко производство: 4,35kW• Излез на топлина: 1.00kW / 1.50kW / 1,85kW• Дијаметар на млазницата: Ø 0,50...
1,799 ден
Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинско решо OR-301,...
2,999 ден
Моќност: 2000W • 2 јачини:       - 1: 1000W       - 2: 2000WНапон: 220V-240V ~ 50 /...
1,899 ден
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz• моќност: 1500W• Термостат со максимална температура од 240 ° C• Индивидуална...
Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув. Достапен во црна и бела бојаДолг кабел, гајка...
1,799 ден
1× лопатка за камин со дрвена рачка 1× закривена Т палка со дрвена рачка 1× мала лопатка за...
1,999 ден
Димензии: 1815 x 920 x 715mm (ДxШxВ) Материјал: Метални цевки Ø13 mm со PP спојка, PE-LD мрежа, платно...
1,199 ден
Дигитален агломер Искра Должина: 200мм За лесно мерење и пренос на агли од компоненти Лесен за читање на...
2,899 ден
Спецификации: Моќност: 1000W• напон: 220-240V ~ 50Hz• Всисна сила: 17 kPa / 170mBar• капацитет на контејнерот: 20L• Алуминиумска...
2,999 ден
• Надворешна скара за гас• моќност: 2,55kW• Дијаметар на областа на скара: Ø 44 см• Отстранлива лента за...
-35%
Iskra Z1J DD24 13B - Ударна дупчалка 900w
• Напон: 220-240V ~ 50Hz• Моќност: 900W (максимум)• Брзина: 0-3000 вртежи во минута• Глава за стегање: Ø 1,5-13...
Батериска пила за сечење гранкиСо одвоива ергономична рачка за лесно складирањеГолем прекидач со додатен заштитникПрерамка за на рамо18...
999 ден
Напон: 220V-240V~50/60HzМоќност: 1800W-2000W• 2 јачини: 1000W - 2000W• 2 можности за поставување: легнат и испавен • 3 функции...
7,499 ден
 Преносен компресор • Моќност: 1100W (S3 ​​15%) • напон: 220-240v ~ 50hz • 3550 вртежи во минута • Моќност на...
6,499 ден
"Јачина: 50wНапон: 220-240v~50/60HzДијаметар: Ø 45cmФункција на нишање: 75 степениПодесување на наклон: 15 степени3 брзини5 крилна перкаМетална констуркција Далечинско управувањеФункција...
1,399 ден
Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија.Моќен вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува...
3,099 ден
Моќност: 1500W • 2 јачини:       - 1: 750W       - 2: 1500WНапон: 220V-240V ~ 50 /...
999 ден
Карактеристики: • Должина на меч: 45 cm (18")• Чекор на ланец:  8,255 mm (.325")• Дебелина на забец: 1,3...
999 ден
Карактеристики: • Должина на меч: 50 cm (20")• Чекор на ланец:  8,255 mm (.325")• Дебелина на забец: 1,3...
• Капацитет на резервоарот: 1L• Боја: бела• Наведената точна количина на уље и гориво• Цврсто пластично куќиште• Тип...
1,299 ден
Модел Iskra IE-BC55  подлога за моторна пила  Димензии-180 x 400 mmЛента од полиестер за врзувањеИзработена од траен полиетиленПрикладна за...
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА• Напон: 36V• Електричен мотор без четки• Брзина на мирување: 3300 вртежи во минута•...
12,999 ден
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА• Напон: 36V• Електричен мотор без четки• Брзина на мирување: 3700 вртежи во минута•...
• Волумен на моторот: 32,7 cm3 • Моќност: 0,9 kW • Брзина на моторот:     • глава со...
• Волумен на моторот: 25,4 cm3 • Моќност: 0,65 kW • Брзина на моторот:     • глава со...
21,990 ден
Одлична, самоодна, бензиска косилка за трева од ISKRA.Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија за заштита и...
• Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz• Индикатор за полнење• Време на полнење: 2,5 ч• Литиум-јонските батерии се...
8,099 ден
• Напон: 36V• Капацитет: 4,0 Ах• Трифазен приказ на статусот на полнење• Компатибилен со сите алатки за градинарски...
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА• Напон: 36V• Електричен мотор без четки• Брзина на мирување: 14,000 вртежи во минута•...
12,099 ден
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА• Напон: 36V• Електричен мотор без четки• Брзина на мирување: 7500 вртежи во минута•...
5,590 ден
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА• Напон: 36V• Електричен мотор без четки• Брзина на мирување: 7500 вртежи во минута•...
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА• Напон: 36V• Електричен мотор без четки• Брзина во празно: 7500 вртежи во минута•...
10,999 ден
• Напон: 36V• Електричен мотор без четки• Брзина во празно: 11.500 вртежи во минута• Должина на мечот: 406...
Дијагностички баланс БИА - анализа на биоелектричната импеданса максимално оптоварување: 150 кг Точност: 100 гр Калено стакло со...
Дијагностички баланс БИА - анализа на биоелектричната импеданса максимално оптоварување: 150 кг Точност: 100 гр Калено стакло со...
Шарена вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј.150 kg максимално оптеретување, со точност до 100...
Шарена вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј.150 kg максимално оптеретување, со точност до 100...
Транспарентна вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј.150 kg максимално оптеретување, со точност до 100...
899 ден
• Димензии на артикалот: 380 mm • Плоча МДФ, дебела 18 мм • Постава: Анти-лизгачка • Ø 75...
• Димензии на артикалот: 580 x 290 x 120 mm (LxWxH) • Плоча МДФ, дебела 18 мм •...
• Напон: 12V• Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah)• Брзина на мирување: 0-22,000 / мин-1• Избирач на брзина: 0-10 (максимум)•...
• Напон: 12V• Моќност: Li-ion батерија (1.5Ah)• Брзина на мирување: 10,000-22,000 / мин-1• Избор на брзина: 1-5• Глава...
Рачна правосмукалкаМоќност: 600 WЦиклонска технологијаЛесно празнење на садови 3 прилозиКапацитет на сад за прашина: 0,6 lДолжина на кабел: 4,5МЕнергетска...
• Број на утичници: 4• Должина на кабел: 50m• Прекинувач: НЕ• Пресек на кабел: 1,5 mm• Боја: црна•...
2,599 ден
• Моќност: 230-240V~50Hz• Јачина: 240W• Број на вртежи: 12.000 min-1• Број на вибрации: 24.000 min-1• Пречник на вибрациски...
2,990 ден
-15%
6,990 ден 5,999 ден
-31%
2,290 ден 1,599 ден
1,999 ден
1,799 ден
2,999 ден
1,899 ден
999 ден
1,799 ден
1,999 ден
1,199 ден
2,899 ден
2,999 ден
-35%
1,899 ден
6,599 ден
999 ден
7,499 ден
6,499 ден
1,399 ден
3,099 ден
999 ден
999 ден
699 ден
1,299 ден
7,999 ден
12,999 ден
8,499 ден
7,999 ден
21,990 ден
1,999 ден
8,099 ден
4,099 ден
12,099 ден
5,590 ден
10,999 ден
999 ден
999 ден
1,190 ден
1,190 ден
999 ден
899 ден
999 ден
2,999 ден
2,999 ден
3,499 ден
3,460 ден
2,599 ден
Spinner