Чанти микс

Код на Производот: 2676

Достапност:Има на залиха

699 ден 699

Материјал: Еко кожа
Патент: Да
Висина: 16cm
Должина: 22cm
Џебови: 1 внатрешен џеб

Едноставна чанта која може да ја носите на дневни прошетки, а истовремено доста впечатлива како додаток за вечерни забави.