Ikea Papaja - Саксија

Код на Производот: 9915

Достапност:Има на залиха

310 ден 310
Димензии: Висина: 10 cm Надворешен дијаметар: 11 cm Внатрешен дијаметар: 10 cm Материјал: Глина Шифри и бои: - Сина: 304.217.06 - Црвена: 304.216.93 - Розева: 203.313.39 - Бела: 004.216.99 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.