-13%

Ѕиден Часовник

Код на Производот: clock

Достапност:Има на залиха

479 ден 420 ден 420
Прекрасен ѕиден часовник во форма на круг со уникатен дезен во ретро стил.
Совршено се вклопува во секој домашен амбиент. Димензија: 30 cm